PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497799}

The Guild

7,9 1 052
oceny
7,9 10 1 1052
The Guild
powrót do forum serialu The Guild

Ocenialiście odcinki?

ocenił(a) serial na 7

Hej fani!
Ocenialiście poszczególne odcinki The Guild tutaj na Filmwebie? ;> Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się oceną poszczególnych sezonów!
Można oczywiście słowami, nie liczbami, jeśli ktoś woli. ;)

Ja przed chwilą sam sobie wyliczyłem średnią arytmetyczną poszczególnych części i oto co mi wyszło:
Sezon 1: 6,7
Sezon 2: 6,(6)
Sezon 3: 7,08(3)
Sezon 4: 6,5
Sezon 5: 6,(3)
Sezon 6: 6,91(6)

Oceny zapewne zdają Wam się zaniżone, ale tak to już ze mną jest, że jak świetny czy przeciętny serial by nie był, staram się oceniać je poszczególne odcinki jak na dany serial bym się spodziewał, a nie dodatkowo biorąc pod uwagę całą jego (dobrą) jakość.
Od siebie dodam, że chyba jednak sezon piąty najmniej mi się podobał - większość odcinków mnie średnio zachwycała/nużyła, jednak i tam było sporo świetnych tekstów. ;)

A jakie Wasze opinie? Piszcie. :)

użytkownik usunięty
Voytash89

Było świetnie dopóki były napisy ;)

ocenił(a) serial na 10
Voytash89

Sezon 5 był najlepszy bo wysyp aktorów był i świetnie pokazany był i oddany rozmach imprez różnorako gamingowych :P + ten cały twist wydarzeń na każdym polu. Zwyczajnie zbierałem szczękę z podłogi.

Sezon 3 był dobry za końcówkę przy wojnie gildi.

Generalnie nie raz słownictwo jest aż za bardzo udziwnione że aż sam nie rozumiem części parodii ale sceny są zacne ogólnie : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones