Emilio Estevez

7,5
3 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilio Estevez

Byłoby to dziwne, ponieważ nazywa się Estevez. Dlaczego jego ojciec jest Sheen, brat, ten z adidasem, też Sheen, a on Estevez. Wygląda na Meksykanina z Ameryki.

Najlepszy aktor z braci Charlie, Martina i Emilia. Widziałem go pierwszy raz w "Młodych strzelbach".

vermes

witam tak należy do rodziny Sheenów Estevez jest o nazwisko rodowe a Sheen to psełdonim

agatom156

Tego nie wiedziałem. Dzięki. Czy oni są pochodzenia meksykańskiego po przodkach? Pewnie tak.

vermes

Martin Sheen jest pół Irlandczykiem, pół Hiszpanem, więc nie trafiłeś w kontynent ;)

Hydeist

Kiedyś we Włoszech spotkałem małżeństwo. On był Irlandczykiem, ona Włoszką. Czy dziecko z ich związku będzie miało jakąś konkretną narodowość? Na przykład hiszpańską?

vermes

Dziecko będzie miało obywatelstwo kraju w którym się urodziło. Rodzice mogą też starać się o przyznanie obywatelstwa jednego z rodziców.

Namir89

Ale oba chyba też może mieć po rodzicach?

vermes

Może mieć oba ale pierwsze nadawane jest na podstawie kraju w którym dziecko się rodzi a drugie to już z inicjatywy rodziców.

Namir89

To zależy od kraju. Jeśli mówimy o USA, to tam obowiązuje tzw prawo ziemi, czyli wystarczy że ktoś się urodził na ziemi amerykańskiej żeby dostać tamtejsze obywatelstwo. Jeśli mowa o Polsce, to niezależnie gdzie się dziecko urodzi, dostanie polskie obywatelstwo na podstawie tzw prawa krwi jeśli przynajmniej jeden z rodziców jest Polakiem (tzw ustawa o obywatelstwie). Sytuacja komplikuje się tylko i wyłącznie jeśli jakiś kraj, jak np Litwa, ustanawia prawo że jego obywatele nie mogą mieć innych obywatelstw (Litwa ma tu wprowadzone wyjątki gdzie można odstąpić od tego zakazu, ale są kraje które pod groźbą więzienia całkowicie tego zakazują).

Moniquezzzzzzzz

Prawo krwi... Przerąbane. Czyli ta "polskość" wszędzie człowieka dopadnie. Tak bardzo chciałbym się czasami jej wyrzec. Za granicą tak bardzo się wstydzę, że jestem Polakiem. Już wolałbym być Niemcem.

vermes

Możesz się zrzec obywatelstwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vermes

Skocz z mostu. Może w nowym życiu narodzisz się jako Niemiec i będziesz w końcu zadowolony.

vermes

Dla takich jak ty! Zero szacunku! Co popierają wroga, a wstydzą się własnego kraju!!

vermes

Ramon Gerard Antonio Estevez ma czwórke dzieci:
Emilio Estevez
Ramon Estevez
Carlos Irwin Estevez :)
Renée Estevez

Dude_

I nie jest gejem.

vermes

A Martin to jego ojciec nie brat i tak naprawdę nazywa się Ramon jak brat Emilia...

vermes

przypbral nazwisko po zonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones