PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685281}

Nie ma jak w piekle

Home Sweet Hell
5,3 8 742
oceny
5,3 10 1 8742
Nie ma jak w piekle
powrót do forum filmu Nie ma jak w piekle

...a nikt się nie zastanowił, dlaczego miał romans? Kiedy zechciał przytulić się do żony, to odepchnęła go ze słowami: "seks będziemy uprawiać dziewiątego zgodnie z planem, a do tego czasu musisz sobie radzić sam". Facet sobie doskonale poradził. Znalazł gorącą, atrakcyjną kochankę i gdyby nie trafił na oszustkę, miałby naprawdę wspaniałe życie. Jego Mona zresztą też, bo o kochance nie powinna nigdy się dowiedzieć i żyć złudzeniami, jak wiele kobiet, że jej facet prawie w ogóle nie musi jeść, a sześć posiłków rocznie w zupełności mu wystarcza.
Myślę że kobiety można podzielić na dwie kategorie. Te które mężów zaspokajają i te zdradzane.

ocenił(a) film na 5
prowrocek

mężczyźni mają też różne zapotrzebowanie na seks mi sie wydaje niby każdy ma większe niż kobieta chyba ale zależy

prowrocek

To nonsens, jeżeli chcesz mieć kobietę inną niż żona to się rozwodzisz i sypiasz z inną. Chodzi o szczerość człowieka z którym jesteś związany. Ona go nie okłamywała. Dlatego to on jest tym złym. I słusznie.

szkarlatniczymnieskalany

Niestety niektórzy tego nie rozumieją i jeszcze go bronią. Tak była okropna ale on też

prowrocek

Jestem kobietą i ABSOLUTNIE SIĘ MU NIE DZIWIĘ, ŻE JĄ ZDRADZIŁ. Przerażajace, babsko o skłonnościach sadystycznych. Okropnie mi było żal tego biedaka.
A co do wypowiedzi tego kogoś wyżej, czy Ty naprawdę uważasz, ze jak się ma dzieci, wspólny dom i żonę (TAKĄ żonę), to tak prosto się rozwieść? Nie wykluczone, że w późniejszym czasie by się z nią rozwiódł, ale najpierw KAŻDY jeden facet potrzebował by odskoku od takiego potwora w domu. Jego obecność i męskość była tam podważana W KAŻDY MOŻLIWY SPOSÓB!
Kobiety, apeluję do Was, NIGDY TAKIE NIE BĄDŹCIE! Później się dziwią, że zdradzają.

ewacasandra

wspolczuje takiego patrzenia na swiat

Mnemozyna

Ufff! Bo by mi szczęka całkiem opadła na te mądrości...

ocenił(a) film na 9
Mnemozyna

jesli nie dostrzegasz okrucieństwa i patologii w postępowaniu tej postaci granej przez Heigl to ja wspolczuje twoim bliskim

ewacasandra

Wybrał Cię już? Bo wali od Ciebie niezłym pick me vibem

ocenił(a) film na 5
prowrocek

nie tak doskonale bo ona oszustką była

prowrocek

Brawo! Lepiej bym tej wypowiedzi nie ujął! I oczywiście Pani ewacasandry też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones