PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162382}

Misja sprawiedliwości

Mission of Justice
6,5 814
ocen
6,5 10 1 814
Misja sprawiedliwości
powrót do forum filmu Misja sprawiedliwości

Gratka dla wszystkich fanów gatunku. Za 9,99 zł można nabyc film na DVD w nowej kolekcji Carismy "KINO AKCJI NA DVD". Polecam.

ocenił(a) film na 9
holstensa

Już go mam. Dobry film sporo dobrze zrealizowanych walk nie zła fabuła, polecam 9/10.

frycek49

A wiadomo może jakie będą kolejne tytuły w tej kolekcji ? Kupiłem ostatnio Obrożę z Hauerem,ale nie wiem czy to część tej samej serii a w środku nie ma żadnych informacji.

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Z informacji zawartych w gazetce dodanej do MISJI SPRAWIEDLIWOŚCI wynika,że kolejnymi tytułami w serii będą KREW ZA KREW (Midnight Man) z Lorenzo Lamasem, Jamesem Lew i Maka z 1995 roku oraz ZATOPIENI (Submerged) z Coolio i Fredem Williamsonem z 2000 roku.

holstensa

Dzięki za informację,ale te tytuły jakieś niemrawe raczej.Jest tyle fajnych sensacyjek z lat 80-tych i 90-tych wydanych kiedys na VHS a dziś już niedostępnych...

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

KREW ZA KREW na filmwebie jest znany pod tytułem HYCEL 2. To może być niezły filmik. Pole do popisu CARISMA ma ogromne. Miejny nadzieję, że spośród morza B klasowyk sensacyjek wyłowią jakieś perełki.

holstensa

Tego Hycla kojarzę,pamiętam,że kiedyś podobał mi się,jak będzie się teraz prezentował trudno powiedzieć.Może się skuszę...

ocenił(a) film na 9
frycek49

Witam mam pytanie bo chyba go już wysprzedali lub wycofali.Może się dogadamy mam tu na myśli że ja nagram Ci jakiś fajny filmik akcji z nowości np.DYSKRYT 9 a TY mi ten film nagrasz co sądzisz o takim rozwiązaniu???Mam dużo filmów zwłaszcza kina akcji ale większość niestety na vhs jeszcze choć na dvd też troszkę mam tego i w jakości dvd około 80% z pl.lektorem po resztą jak nawet jest film nagrany w dobrym dźwięku stereo jestem wstanie taki dźwięk przerobić na Dolby Digital 5:1 montażem się już trochę zajmuję to moja pasja.Po resztą tu przesyłam linka http://tnij.org/d3na gdzie możesz obejrzeć moje produkcje filmowe.Może się np.wymienimi numerami gg lub skype aby był szybszy kontakt jeśli mam taką wspólną pasję hmmm.....???!!

rainman2042

Jestem zainrtsowany. Jak jesteś dalej to się odezwij dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones