PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 948
ocen
7,2 10 1 265948
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

dla mnie

ocenił(a) film na 6

jakby kopia a raczej prequel matrixa, niech sami wpadają na pomysły a nie je kradną..

ocenił(a) film na 8
statnik

nie ogladalem jeszcze tego filmu ale patrzac po opisie to jakos nie jest ten film podobny do matrixa o0

ocenił(a) film na 6
Holek94

bo sie nie udalo

ocenił(a) film na 8
statnik

film zobaczylem i prosze cie nie porownoj go do matrixa ...

statnik

Ja tam żadnych porównań do Matrixa nie widziałam, zresztą Matrix to slaby film...

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

Dobranoc, miłych snów, idź lepiej spać i niech ci się przyśni, żę zmądrzałaś w końcu. Matrix jest genialny, jeszcze lepszy od Ja Robot. W matrixie jest mnóstwo przenośni i aluzji do naszego życia, tylko trzeba umieć się doszukać.

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Matrix tak naprawde pierwsza część jest dobra. Dwie następne są słabę

Co do Ja robot, jak są jakieś porównywania do Matrixa to tylko bardzo małe. To można powiedzieć też że Matrix jest klonem Terminatora, wcześniej niż Matrix, a też mówił o świecie rządzonym przez maszyny

jaroslaw16

Nie odpowiem na ten komentarz, bo musiałabym obrazić twój gust filmowy, a nie mam zamiaru zniżać się do (z całym szacunkiem) twojego poziomu.

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

To ja się niepotrzebnie zniżyłem do tWOJEGO i żałuję... Matrix słaby film, haha genialny suchar:D

jaroslaw16

Wnioskuję z nicka (jeśli 16 to twój wiek), że jesteśmy w tym samym wieku, ale to nie znaczy, że możesz mnie obrażać, bo ja cię głupim nie nazwałam a ty mnie tak. Wyraziłam swoje zdanie i to wszystko, mi się po prostu Matrix nie podoba i koniec, a ty sobie możesz go nawet czcić i nic mnie to nie obchodzi.

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

Spoko, może trochę przesadziłem, ale jestem starszy bo en nick był aktualny rok temu.

jaroslaw16

Nie mam nic do Matrixa i ciebie też nie. Mój brat i tata podobnie jak ty mają do tego filmu jakieś umiłowanie, czego ja nie rozumiem, ale to tylko ja :-)

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

rozumiem, jeszcze raz przepraszam

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

I przez takie osoby jak ty ten portal to dno. Nie można wyrazić własnego zdania na temat jakiegokolwiek filmu, bo zaraz się jacyś fanatycy zlecą, którzy nie tolerują poglądów innych, a swoje uważają za jedyne właściwe.

Też uważam, że Matrix był slaby. Pierwszy film jedynie się wybijał, niestety kontynuacje zawiodły i dla mnie to była zwykła manga ubrana w prawdziwe zdjęcia.
Ja, robot to wg mnie bardzo dobry film - zawiera standardowy zestaw głupot i naiwności. Standardowy, bo jest naprawdę mało dokładnie przemyślanych filmów i do tych wad niestety trzeba było się przyzwyczaić.

ocenił(a) film na 9
wojtek858

Matrix to arcydzieło, i twoje zdanie naprawdę tego nie zmieni... a co do tych poglądów, może czasami za bardzo się oburzam, ale jest to spowodowane nieprzemyślanymi głupotami zamieszczanymi w komentarzach choć moja powyższa rozmowa z Dagnamarą to moja wina.

ocenił(a) film na 7
statnik

Wybacz, ale dawno się tak nie uśmiałem :D.Wpisz w wyszukiwarce Isaac Asimov.Dziękuje, dobranoc.

ocenił(a) film na 8
statnik

Czy ty oglądałeś Matrixa, ale tak na serio :P

ocenił(a) film na 9
statnik

Chyba nie oglądałeś Matrixa bezmózgowcu. Jeżeli się wypowiadasz,to najpierw zaopatrz się w odpowiednią wiedzę na temat filmów a później gadaj.

statnik

Co to niby miało wspólnego z Matrixem? W wielu filmach jest walka ludzi z maszynami, równie dobrze Terminatora można nazwać prequelem Matrixa.

statnik

To przypominało Matrixa w ten sam sposób,jak przypomina go "A.I.Sztuczna inteligencja" i "Star Wars" ;) We wszystkich były maszyny.

ocenił(a) film na 6
statnik

Mi z Matrixem skojarzyło się kilka scenek , ze względu na ewolucje jakie wykonywał Will. Skakał i strzelał w kilka celów równocześnie . Jeżeli chodzi o fabułę , to w Ja Robot jest ona gorsza i bardziej naiwna niż w matrixie. Do tego jeszcze ta przesłodzona końcówka. Film nie najgorszy , ale do dzieła braci wachowskich mu brakuje. Mówię tu o części pierwszej bo już 2 następne to chłam i kulawa jazda na wyrobionej marce.

użytkownik usunięty
Janko_Muzykant

A Matrix to wcale pierwszym filmem o zagładzie człowieka przez AI nie jest... :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones