PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 948
ocen
7,2 10 1 265948
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

Zakończenie filmu

użytkownik usunięty

Kompletnie nie rozumiem zakończenia. Dopiero co stłumiono bunt robotów, kierowany przez Viki, a teraz nowym przywódcą zostaje Sonny? I co będzie dalej robił? Rewolucję, jak to nazwał jego ,,ojciec''?

użytkownik usunięty

Nie, ja zrozumiałam, że ma wyzwolić te roboty starszej generacji. Te "dobre". Więc może powrócą do tych starszych dobrych, zamiast nowych- złych. No i sam Sonny jest raczej pozytywną postacią.

ocenił(a) film na 10

te nowe roboty wcale nie są złe tylko były kierowane przez viki. Sonyego zadaniem było zapobiec rewolucji co mu sie udało, a gdy już osiągnął swój cel to nie wiedział co ze sobą zrobić. I Sony nie został przywódcą bo niby czemu miał by nim być?

piotr_150

Osobiście wolałbym, by Viki, Aria czy Skynet przejęły kontrolę nad ludzkością i światem - by żyło się lepiej!

ocenił(a) film na 8
hitman4334

Z jakiego filmu jest Aria?

Ghostface_22

Jest taka jedna Aria,ale z gry komputerowej-Mass Effect.Nie znam żadnej Arii z filmów.

Ghostface_22

Z " Eagle eye ".

użytkownik usunięty
hitman4334

O tak. I jeszcze w Resident Evil była taka Red Queen o ile pamiętam, pod postacią dziewczynki, córki naukowca, który ją stworzył.

Racja, racja, aczkolwiek ten system z tego, co pamiętam, nie knuł czegoś większego, ogólnoświatowego, a jedynie wewnątrz bazy, czy nie?

użytkownik usunięty
hitman4334

Tak, dziewczynka wewnątrz podziemnego laboratorium, które jednak należało do korporacji "umbrella", a korporacja zaopatrywała świat niemal we wszystko, więc tutaj też, choć trochę inna forma zawładnięcia ludźmi.

ocenił(a) film na 5

W tampony również... Ciekaw jestem czy "pkp" również piszesz w taki sposób ;p
Żartuję ;p

Jest jeszcze HAL, Wintermute, Androidy z Blade Runner, Maria z Metropolis, komputer z "Gier Wojennych" i tak dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones