PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 948
ocen
7,2 10 1 265948
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

Film "Ja, Robot" jest jakby zfilmoeaniem Animatrixa. Ma prawie taki sam ciąg zdażeń: Bunt jednego robota, a po tem wojna ludzi i maszyn. Czyżby miał to być wstęp do matrixa ?

użytkownik usunięty
Spawn

Książkę "Ja, Robot", drogi Spawnie, Asimov napisał ponad pół wieku temu. Więc jeśli już jest jakakolwiek relacja między "matrixami" a książką, to raczej to pierwsze nawiązuje do drugiego, niż odwrotnie.

użytkownik usunięty

Hmmmm, być może jest to ekranizacją książki, jednak to jest fakt że film odnośi się do epizodu z Animatrixa "Drugi renesans" (dla mnie najlepszy ze wszystkich). Ja osobiście uważam że temat jest świetny, ale wiadomo nie każdemu musi się podobać. Prawdę mówiąc to miałem bardzo cichutką nadzieję żę ktoś nakręci taki film. Ja osobiście lubię taką tematykę i jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądać w kinie.

ocenił(a) film na 8
Spawn

Heh gdybym tu nie przeczytal ze to jest na podstawie ksiazki tesh bym byl pewien ze to jest wstep do matroxa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones