PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 993
oceny
7,2 10 1 265993
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

Ja, Will :)

użytkownik usunięty

Jednym okiem spoglądająć na polsatowski mega hit, drugim na ekran komputera grając w najnowszego Football Managera po raz kolejny miałem okazję zobaczyć film "Ja, robot". Co wyróżnia go od innych? Nie będę oryginalny jeśli napiszę, że... nic. Jest to kolejny film na odmóżdźenie z genialnymi efektami specjalnymi oraz antyprzesłaniem. Robot też człowiek, weż z nim pogadaj o uczuciach.

ocenił(a) film na 8

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1288887776_by_Aelreda.jpg

W sumie masz rację, film niczym się nie wyróżnia, prócz świetnych efektów, podobał mi się, ale taki Predators jest milion razy lepszym filmem SF.

0wner2

xD

Ale bzdury

ocenił(a) film na 8

Genialna inteligentna, obiektywna i niewyobrażalnie mądra wypowiedź. Co do odmóżdżania to w twoim wypadku odmóżdżać nie ma co..............................

ocenił(a) film na 8
artlazar

Trafna uwaga przyjacielu.

użytkownik usunięty
dolce8

Również pozdrawiam hejterów :) cziLL...

ocenił(a) film na 8

"Hejter - (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady."
Ty, Maciuś a czego mamy ci zazdrościć??????????? Braku mózgu? braku obiektywności? braku oryginalności? a może dupnego zeza (czyt. rozrzutu gał ocznych) dzięki któremu cytuje:
"Jednym okiem spoglądająć na polsatowski mega hit, drugim na ekran komputera grając w najnowszego Football Managera"

użytkownik usunięty
artlazar

Ziomeczku ten film ogladalem kilka razy i bylo to przypomnienie. W tym przypadku pomyliłeś znaczenie słowa hejter :) bez odbioru Panie :)

użytkownik usunięty

Według mnie film dość dobry. Jeden z lepszych filmów o robotach. Znacznie lepszy od ostatniego Terminatora.

ocenił(a) film na 10
artlazar

Nie przesadzajcie, każdy może mieć swoje zdanie, jeśli chodzi o film o robotach to jeden z lepszych, ale patrzeć na fabułę to przeciętna, taką mam opinię.

ocenił(a) film na 8
666wiciu666

Ano filmowi niewiele można zarzucić poza mało poruszającą fabułą. Efekty super, obsada ok, pomysł jakiś taki. Ale spodobał mi się. Ani się za bardzo nie odmóżdżyłem, ani też nie musiałem zbytnio myśleć. :P

ocenił(a) film na 8

niczmym nie wyroznial sie od innych... od jakich innych.. ? Film ogolnie jest bardzo fajny... Ogolnie jak kazdy film z Willem.. a co to jest Polsat ?

ocenił(a) film na 8
C0NRADs

Wg. mnie film dobry ale każy ma prawo do swojego zdania. Pozdrawiam trolle.

ocenił(a) film na 7
C0NRADs

Jak to nie wiesz?
Przecież nawet występowałeś w reklamie "Podaruj dzieciom słońce". Jak mogłeś o tym zapomnieć?

ocenił(a) film na 8
DreamerDream

i co ? dostałeś to słońce ?

ocenił(a) film na 7
C0NRADs

Nie, ale mnie olśniło, że normalnie jak patrzysz w słonce, to widzisz czarne kropki, a po dłużej chwili ślepniesz. Patrząc na ciebie nie oślepłem, ale też nic nie dostałem :(. Najwyraźniej już przedtem się wypaliłeś

ocenił(a) film na 9

To trzeba było uważnie oglądać go pajacu a nie grać na kompie. Tak się nie da wyciągać z fabuły to co najważniejsze.

użytkownik usunięty
jaroslaw16

Pajacu to możesz do swoich kolegów mówić kloszardzie. Czytaj ze zrozumieniem a później komentuj. Pakuj się lepiej do wyrka bo jutro do szkoły nie wstaniesz.

ocenił(a) film na 6

hehe;p

ocenił(a) film na 8

odezwał się pan dorosły, szpanujący najnowszym football managerem.

użytkownik usunięty
Esperal

Kolejny inteligentny uż. filmwebowski. Zalecam sprawdzić kiedy był pisany owy komentarz oraz zacząć czytać ze zrozumieniem. Otóż przyda Ci się to podczas testów gimnazjalnych.

ocenił(a) film na 8

rok minął i tak wydoroślałeś? gratuluję. nie mam obowiązku wypowiadać się tutaj o moim wykształceniu, ale z tego co piszesz, to wygląda, że biję Cię w tej kwestii na głowę.

użytkownik usunięty
Esperal

Nie odważyłbym się użyć takiego stwierdzenia gdybym był Tobą. Ja potrafię czytać ze zrozumieniem i logicznie myśleć. Ty niestety nie. Przeanalizuj sobie moją wypowiedź, nie wiem rozłóż ją sobie na czynniki pierwsze. Ja wyłączam się z tej dyskusji, która jest bezproduktywna i do niczego nie prowadzi. Nie ma sensu żebym rozmawiał z ludźmi, z IQ under 80. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 9

Pewnie ty masz IQ równe 81 i się cieszysz. Oczywiście ty jesteś najinteligentniejszy mimo że masz podstawowe braki.Naprawdę żal mi takiego głąba jak ty, a następnym razem zanim zaczniesz oglądać film i go oceniać, wyłącz football menagera bo mi cię żal w tej chwili.

użytkownik usunięty
jaroslaw16

Dobra, będę tak dobry i wytłumaczę Ci sens moich słów. Komentarz był pisany rok temu, a w nim użyłem frazesu "po raz kolejny miałem okazję zobaczyć". Zapewne nie wiesz co on oznacza, dlatego pomogę Ci w analizie znaczenia tych słów - otóż widziałem już ten film wcześniej. Kolejna sprawa - nigdzie nie napisałem, że uważam się za najinteligentniejszego (po raz kolejny zalecam naukę czytania ze zrozumieniem). Po trzecie retardzie, nazywasz mnie głąbem. Spoko, tylko że to Twoja osoba ma problemy ze składnią i tworzeniem sensownych zdań. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

widzę ktoś zmienił ocenę filmu ;> było 1/10, jeszcze trochę i będziesz miał normalną ocenę ;)

ocenił(a) film na 9

z nas dwóch to ty mógł być ode mnie czerpać korepetycje w dziedzinie j.polskiego a nie ja.

użytkownik usunięty

Esperal:
Nigdy nie dałem filmowi "Ja, robot" oceny 1/10, coś Ci się pomyliło. Z reguły takiej oceny nie daje w ogóle ponieważ potrafię docenić każdy element sztuki filmowej (z tego co widzę mam tylko cztery wyjątki, ale są to gnioty typu "Boa kontra pyton"). Jeśli nie wierzysz możesz sobie sprawdzić w moich ocenionych filmach, że ostatnia edycja oceny tej pozycji była datowana na 9 listopada, roku ubiegłego. Zresztą nie muszę się w tej kwestii tłumaczyć.

jaroslaw16:
Napisałem więcej tekstów niż Ty w swoim życiu zdołałeś przeczytać, także z tego tytułu proszę, nie ośmieszaj się już. Nie jesteś godny tego żebym z Tobą dyskutował, dlatego kończę już odpisywanie na Twoje posty.
PS zaimki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaimek), w których zwracamy się do innych osób piszemy z wielkich liter.

Widzę, że Movieman musisz odpierać atak forumowych trolli. To walka z wiatrakami więc radzę odpuścić. Pozdroo!

To teraz coś ci nie wyszło, bo zaimki z wielkich liter piszemy tylko w listach.

użytkownik usunięty
avrukh

Pisząc bezpośrednio do danej osoby , tak jak teraz zwracam się do Ciebie, po prostu nie da się według mnie pisać z małej litery. Chociażby z samej grzeczności. Jestem tak nauczony i nie potrafię sobie wyobrazić, że mógłbym to zmienić.
Jak zapewne zauważyłeś/aś nigdzie nie napisałem, że pisanie zaimków z małych liter to błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones