PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 993
oceny
7,2 10 1 265993
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

że za każdym razem jak go oglądam (a widziałam wieeeeeeeeeele razy) to się stresuje czy się uda czy nie uda zabić VIKI, czy Sonny zginie, czy nie, czy Spooner ucieknie z burzonego domu, i wgl czy to wszystko pójdzie... ;D Poza tym, jaka jest wasza ulubiona scena/akcja w filmie?

ocenił(a) film na 9
Antatolak

ja mam podobnie :) aczkolwiek ja srednio raz na pare miesiecy ogladam sobie ponownie :) i za kazdym razem swietnie sie bawie, mam tylko pare takich pozycji ktore regularnie odswiezam :)

użytkownik usunięty
zlociutki_pl

Ja też go oglądałem już kilka razy. Za każdym razem jestem zainteresowany fabułą filmu. Szczerze mówiąc nie przepadam za filmami Sci-fikcion a ''Ja Robot'' 2 lata temu oglądałem pierwszy raz z nudów, bo nic nie było w tv. I nie żałowałem. Film ciekawy, pełny akcji.
Polecam na pewno wszystkim, którzy nie mają co robic w nudny wieczór. Pzdr :)

ocenił(a) film na 9
Antatolak

Może to nie o film chodzi a o typ osobowości widza.

ocenił(a) film na 9
Antatolak

Też nie wiem czemu to tak działa dokładnie, ale ja też tak mam że co jakiś czas oglądam ten film ponownie :). Dzisiaj był chyba szósty lub siódmy raz i świetnie się bawiłem.

Ulubiona scena? Generalnie cała końcówka, a może szczególnie "mrugnięcie" Sonny'ego.

simply_cactus

Zgadzam się, mrugnięcie Sonnego było the best :D Aż musiałam to przewinąć i zobaczyć jeszcze raz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones