PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 948
ocen
7,2 10 1 265948
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

6/10

ocenił(a) film na 6

Roboty umieją karate, Will Smith ma nieskończoną ilość nabojów, doktor nie musiał w ogóle umierać i każdy dobrze o tym wie... no, ale niech będzie, że film jest fajny.

ocenił(a) film na 9
pachomir

Gówno prawda, to jest film science-fiction i pewnie że roboty umieją karate, a jakbyś trochę pomyślał i ogarnął film to byś wiedział że musiał się zabić.

Erni_97

Mnie sie film podobał, Will Smith jest świetnem aktorem, zbytnio się nie zagłębiałam nad tym czy roboty umieją karate czy dokrot musial umierać..erni_97 ma racje, to sci-fiction może się wydarzyć wszystko, ogólnie dobrze się oglądało

ocenił(a) film na 8
pachomir

Masz rację, film zawierał sporo takich głupot, ale jednak mi się podobał, dlatego otrzymał ocenę 8. Teraz niemal nie ma filmów, które by były logiczne (bo nawet w fantastyce logika istnieje - mniejsza lub większa).

ocenił(a) film na 9
pachomir

To kino fikcji karabiny mogą mieć magazynki po milion nabojów roboty znają karate gotują piorą i tak dalej.A doktor miał taki kaprys to napisał wiadomość śmiercią swą .Ogólnie uważam ten film za rewelację bo po prostu doskonale się na nim bawiłem .Głupota niektórych momentów nie psuje rozrywki a tylko ją uatrakcyjnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones